Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Аеродизайн

Аеродизайн – це мистецтво оформлення приміщення повітряними кулями.

Для оформлення, зазвичай, використовуються кульки, виготовлені з латексу. Існує декілька видів повітряних куль:

Pastel (матові);

Cristal (прозорі та блискучі);

Metallic (з перламутровим відблиском).

 

Зазвичай, кульки наповняють гелієм (летючим газом), тому важливо пам’ятати, що газ тримається у кульці 8-12 годин, а із спеціальною рідиною «Hi-Float» вони проживуть від трьох до п’яти днів.

Окрім кульок із латексу існують також кульки із фольги. Різновидностей таких куль також дуже багато, а головне – такі кульки утримують гелій набагато довше, ніж латексні. Але і коштують дорожче.

Як прикрасити приміщення, у якому плануєте провести дитяче свято, з допомогою кульок?

У цьому Вам допоможе івент-агенція «Міністерство свята». Ми знаємо, як зробити це правиль і гарно! Особливо, якщо Ви готуєте для своєї маляти тематичний вечір, наші спеціалісти підберуть найкращий варіант оформлення зали святкування.

Якщо ж Ви все-таки вирішили самі оформити залу, постарайтеся створити композиції із кульок. Так можете прикрасити вхід аркою із повітряних куль, зробити (або замовити) цифру-кульку на підставці. Висота може бути різною: від 60 см до 1,5 м. Аеродизайнери виконають для Вас важкі композиції із куль та невеликі букети. Одним словом все, що забажає Ваша душа!

 

На повітряних кулях дуже просто малювати кольоровими ручками та маркерами. Наприклад, привітальний надпис.

Кульки можна використовувати не лише як прикрасу, але і як функціональний атрибут свята. Наприклад, на кульках, надутих гелієм, можна написати імена маленьких гостей і прикріпити ці «повітряні посадкові картки» до спинок стільців.

Гарно виглядає, коли в приміщенні, де відбувається свято, під стелею багато-багато повітряних куль, наповнених гелієм.

Зверніться до івент-агенції «Міністерство свята». Ми з радістю допоможемо оформити залу святкування так, щоб усі гості були у захваті не лише від пригощення та програми свята, але і від декору та оформлення!!!