Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Бенкетна зала

Як правило,  бенкетний майданчик – це ресторан або кейтеринг.

        

Якщо говорити про кейтеринг,  то вартість хорошого бенкетного меню, зазвичай, така ж, як і в ресторані. Вартість посуду вже включена. Меблі в більшості випадків оплачуються окремо. Також пам’ятайте, що потрібно заплатити за оренду майданчика. Не варто забувати про шатер, без якого не може відбутися весілля на природі. На 100 осіб Вам потрібен  буде шатер близько 280 м кВ. , туалети, генератори, лаунж зони та ін...

Та в основному, весілля у нашій місцевості проводять у ресторанах, тому більше поговоримо про них. Рівень та цінову політику ресторану Ви будете вибирати, виходячи зі своїх можливостей. Сьогодні існує величезний вибір ресторанів на будь-який смак та гаманець.  Дуже ретельно потрібно підійти до вибору ресторану. Адже він диктуватиме Вам кольорову гаму або якісь стилістичні елементи. Добре, коли зала є простора і всі гості можуть бачити один одного, а не ховатися за стовпами. Зверніть увагу на те, що світлі зали виглядають  більш нарядно на фото та відео.  Саме оформлення також  виглядає багатше та добротніше.

Якщо Ви самі організовуєте своє весілля, Вам потрібно спілкуватися з адміністратором, який буде працювати в День Вашого торжества.

Обговоріть всі деталі: кількість гостей, наявність безкоштовного паркування, оренди зали, до котрої години можете користуватися залою, чи потрібно доплачувати, щоб закрити на цей день ресторан, попросіть меню і вартість з розрахунком на одну особу, уточніть додаткові витрати, обслуговування офіціантів (в ідеалі на 1 стіл – 10 осіб має працювати один офіціант), обговоріть питання про спиртне, не забудьте про дозамовлення.  Одяг офіціантів теж обговорюєте, особливо, якщо весілля тематичне.

На одну людину в середньому повинно бути не менше 1 кг їжі  (в ідеалі 1,5-1,8 кг) і не менше півтори-дві літри безалкогольних напоїв.

Побудуйте свої взаємовідносини з рестораном так, щоб потім не довелося доплачувати.

Звертайтеся до івент-агенції «Міністерство свята». Організатор весілля візьме всі ці турботи на себе!