Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Декор та флористика

 

  

Якщо Ви вже визначилися із залою, саме час подумати про оформлення весілля! Важливо враховувати кольорову гаму вибраної зали ресторану і тільки після цього приступати до вибору декору.

Все оформлення має бути в одній кольоровій гамі, а в основі всіх флористичних композицій повинні використовуватися одні і ті ж квіти!

Якщо Ви зупинили свій вибір на гортензіях та піонах, то буде правильно, якщо ці квіти будуть присутні у Вашому букеті, в композиціях на столах, на виїзній церемонії… Винятком може бути лише кортеж, оскільки для оформлення використовуються квіти, більш стійкі до погодних умов та вітру. Але кольорова гама та основний стилістичний напрямок все-одно повинні бути витримані.

Якщо в залі високі стелі?

Віддайте перевагу композиціям у високих вазах. Зал буде виглядати більш нарядно, а квіти не будуть губитися серед їжі та напоїв. Окрім того гості з легкістю зможуть спілкуватися і квіти не перешкоджатимуть їм у цьому.

                                        

Якщо зал темний?

Вибирайте квіти насичених тонів. У такій залі вони будуть дивитися багатше, ніж квіти ніжних відтінків. На фото та відео такий варіант так само виглядатиме ефектно.

Якщо Ваше весілля у гарячу пору?

То радимо замовити два букети для молодої та ще одну бутоньєрку для нареченого.  Прослідкуйте, щоб у залі працював кондиціонер, а флористи прикрасили свіжими композиціями незадовго перед самим торжеством. Це для того, щоб Ваші квіти витримали все свято і тішили Вас своїм виглядом.

Уточніть з рестораном наявність ваз для подарованих квітів. А також запасіться вазами, щоб приїхавши додому з весілля, мали куди їх поставити.

Для виїзної церемонії Ви можете використати весільний шатер, арку, великі квіткові композиції, які потім можна буде перенести у банкетну залу.

Ми працюємо лише з живими квітами. Ніколи на весілля не замовляйте штучних квітів. Вони не несуть живої енергетики, навіть якщо вони дорогі і гарні.  Якщо Ваш бюджет обмежений, то наші декоратори запропонують хорошу альтернативу штучним квітам: високі конічні та плаваючі свічки, канделябри, багато тюлі, мережива та стрічок, невеликі дзеркала… Все це та багато іншого може бути хорошою альтернативою та виглядати набагато дорожче гарних штучних квітів.

Для того, щоб зекономити на квітах та зробити Ваше весілля стильним, попросіть Ваших гостей подарувати Вам якісь конкретні квіти, наприклад,  рожеві тюльпани. Знайдіть фотографію таких квітів та розішліть їх своїм гостям разом із запрошенням. А в ресторані домовтеся, щоб подаровані квіти розділили між столами та поставили їх у вази, що стоять на столах

.

Звісно ж, найкраще, якщо Ваш бюджет не обмежує розкіш живих квітів на Вашому весіллі!

Що входить у роботу флористів?

- Букет нареченої;

- бутоньєрка нареченого;

- оформлення весільного кортежу;

- оформлення виїзної церемонії;

- оформлення ресторану та прилеглої території.

Довіртеся професіоналам! Вони врахують усі Ваші побажання та всі нюанси із залою, щоб інтер’єр ресторану та вибрані Вами композиції гармонічно доповнювали один одного і створювали єдиний образ.