Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Як організувати день народження тінейджера?

Організація дня народження - справа важка і клопітка.  А коли мова йде про день народження сина чи доньки – тут можна за голову братися руками! І якщо маленького іменинника ще можна здивувати, покликавши в гості смішного клоуна чи казкового героя, то як потішити підлітка, -  часто батьки не знають. У цьому віці діти неохоче йдуть на контакт, а тим більше веселитися з мультяшними героями вважають  неприпустимим (хоч все може бути і навіть дуже цікавим).

Хочете не просто влаштувати свято для Вашої  дитини, а й подарувати їй незабутній день, який запам’ятає надовго?

Не турбуйтеся! Ми знаємо, як Вам допомогти!

 Ми пропонуємо Вашій увазі спеціальні програми  «Для тих, кому за 7…»  Активні інтерактивні програми, які розраховані на дітей від 7 до 17 років.

Кожен тінейджер мріє про божевільну вечірку на день свого народження. Таку вечірку, яка запам’ятається всім його друзям та знайомим… Івент-агенція «Міністерство свята» спеціально для Вас підготувала серію вечірок та цікавих тусовок, а також спортивных заходів і активного відпочинку! Кожен зможе знайти собі розваги для душі!

Влаштуйте піжамну вечірку чи гангстер паті, відгукніться на клич джунглів  або ж розгадайте таємниці Древнього Єгипту. Вибирайте те, що сподобається Вашій дитині. І дзвоніть нам! Ми зробимо все, щоб цей день народження  іменинник назвав найнезвичайнішим, запальним, крутим та найкращим!

 

Ганстерська вечірка або Чікаго 30-тих років!

Мексиканська вечірка для підлітків

Дикий Захід

Таємний агент або шпигунські пристрасті

          Гавайська вечірка

          Піратська вечірка

          Сафарі паті

          Піжамна вечірка

          Стань Зіркою

          Школа маленької леді та багато-багато-іншого...

При підготовці тематичної вечірки потрібно пам'ятати про такі ключові моменти:

- тематичне оформлення приміщення;

- дрес-код для усіх запрошених;

- тематична поліграфія (запрошення, картки подяки, посадкові картки, бонбоньєрки, банери та інше);

- сценарій;

- розважальна програма.

Креативна команда нашої агенції розробить сценарій Вашого свята, оформить приміщення, де буде проводитись святкування та організує все для того, щоб Ваші діти були у захваті від усього торжества! Нехай воно залишить по собі лише позитивні та неймовірні враження! А ми зробимо усе для цього!