Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Фуршетна зона

Фуршет на весіллі та фуршетна зона на весіллі – два зовсім різних поняття. Фуршет на весіллі – це стилізація бенкету під «шведський стіл». А фуршетна, її ще називають welcome зона, – це підготовка та ознайомлення гостей.

 

Фуршетна зона у бенкетній залі дозволяє не тільки урізнобарвити весільне торжество, але і знизити вартість самого бенкету. Вона  виручає гостей під час очікування молодих. Вже прибулі можуть приємно провести цей час у спілкуванні, насолоджуватись легкими напоями та пригощатися фуршетними закусками.

Фуршетну зону на бенкеті потрібно відділити від основних столів, але вона має бути органічною частиною простору, де проходить весілля. Дизайн цієї зони повинен відповідати темі весілля та бути гармонійним з дизайном бенкетної зали.

Пам’ятайте головне правило фуршетної зони – вільний прохід та підхід.

Меню фуршетної зони

Фуршетна зона – це столи та столики, на яких не тільки солодощі, але і різні холодні закуски, нарізки, канапе, овочево-м’ясні та овочево-фруктові шпажки, шоколадні фонтани, фондю та інше. Меню фуршетної зони цілком та повністю залежить від фантазії молодих, побажань гостей, а також тематики весілля в цілому.

Солодкий стіл може бути окремою частиною фуршетної зони. Макаруни, тістечка, фруктові композиції, цукерки, кап-кейки і мафіни, печиво, шоколадні фонтани – можете вибрати будь-який десерт, а краще - все і відразу. Всі вази, цукерниці здаються в оренду. Паперові упаковки та декор печатаються під стиль Вашого весілля, навіть печиво та цукерки замовляються під колір Вашого торжества. Але не забувайте, якщо Ваше весілля планується на літо, то прикривайте Ваші смаколики скляними ковпаками - щоб поласувати могли гості, а не комахи та птахи.

Для фуршетної зони рекомендуємо вибирати «легкий» алкоголь: ігристі вина, мартіні, ароматні лікери, а також безалкогольні напої: соки, морси, фреші, мінеральну воду та інше на Ваш смак.

Весільні страви мають бути легкими, компактними, легко переноситися та швидко з’їдатися. Складні композиції, що вимагають багато столових приладів, залиште для основного бенкету.

 

Насолоджуйтесь святом разом з Вашими гостями! А все інше довірте нам!