Організація дня народження
(068) 055-77-96; (096) 237-76-94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Клоуни-бешкетники на Ваше свято

Головні герої: Цукерка та Іриска

Клоуни! Як же без них?! Що ви згадуєте, коли чуєте слово "цирк"? Веселі жарти, яскраве шоу, сміх і радість? Ось тому будь-яке дитяче свято клоуни можуть перетворити на дивовижне і захоплююче дійство, яке не залишить байдужим ні дітей. ні їх батьків.

У Вашої дитини скоро день народження, вона уже запросила півкласу, а ви не знаєте, що робити з цією ватагою маленьких бешкетників? Відповідь проста - запросити на свято клоунів!

Наші програми і сценарії дня народження або будь-якого іншого свята підбираються залежно від віку та кількості маленьких гостей і адаптовані для дітей різного віку, а для підлітків наші аніматори проведуть майже дорослий захід з конкурсами, іграми та дискотекою.  Час проведення - від 1 до 4 годин.

Наші артисти із задоволенням проведуть день народження, випускний у дитячому садку або початковій школі, день іменинника, візьмуть участь у відкритті магазину, у презентації, організують експрес-привітання або розіграш! Клоунів можна запросити додому, в кафе чи ресторан, покликати в дитячий садок або школу. У теплу пору року - на природу, в парк, сквер, на дачу, а ще наші аніматори зможуть провести свято у дворі Вашого будинку! Але в будь-якому випадку, якщо ви вирішите замовити клоунів на дитяче свято, нудьгувати не доведеться нікому!

Головні герої - два прикольних клоуна Цукерка та Іриска, які постійно сперечаються, але у святковий день хочуть подарувати іменинникові і його гостям багато щасливих і веселих моментів, розваг та конкурсів.

2 години 1 аніматор 1200 грн і в подарунок для дітей бульбашки та аквагрим (або глітер-тату) (або кульки) на Ваш вибір. Кожна наступна година 600 грн.

2 години 2 аніматора 2000 грн. і в подарунок бульбашки та аквагрим (або глітер-тату) (або кульки) на Ваш вибір. Кожна наступна година 1000 грн.

 

При замовленні  аніматорів на 2 години і більше бульбашки та аквагрим у подарунок! 

 

Аніматори на виїзд у Львові та Львівській області

(068) 055-77-96 Анна

Дзвоніть, ми радо відповімо на усі Ваші запитання!!!

Дивіться та читайте про нас також тут:

Аніматори Львів

Аніматори у Львові

Аніматори на дитяче свято на виїзд