Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Колір весілля 2016 року

Компанія Pantone, світовий лідер у роботі з кольором, постачальник колірних схем та новітніх технологій передачі кольору в різних галузях промисловості: виробництва кольорових фарб, друку, моди, архітектури, дизайну інтер'єру, цифрових технологій, назвала головні кольори 2016 року. Ними вперше стали одразу два відтінки: рожевий кварц (Rose Quartz) і ніжно-бузковий (Serenity, дослівний переклад – "безтурботність"). У поєднанні вони нагадують кольори неба на світанку, коли сонце тільки починає підніматися.

За словами представників Pantone, саме ці два відтінки здатні задовольнити потреби сучасної людини у мирі і спокої: «Рожевий кварц - м'який, але переконливий колір, що передає співчуття і почуття самовладання. Спокій - невагомий і повітряний, як блакитні небесні простори над нами, несе відчуття відпочинку навіть у неспокійні часи». Поєднання Serenity та Rose Quartz демонструє ідеальний баланс між теплим ніжно-рожевим та прохолодним спокійно-блакитним, відображаючи безтурботність та добробут, а також дає заспокійливе відчуття порядку та миру.

Весілля – особлива подія у житті двох закоханих людей. Тому кожна пара, вступаючи в шлюб, бажає організувати неповторне весілля, яке будуть згадувати протягом життя, а друзі та рідні довго розказуватимуть про нього із захопленням!!!

Це бажання не викликає подиву, адже найзнаменніший день в житті двох люблячих сердець не може пройти буденно і нудно!

Включивши пастельні тони Serenity та Rose Quartz у колірну гаму Вашого весілля, підготуйтеся до гарних вражень і спокійних результатів. Цей м'який колір буде знімати стрес і зробить Вам м'який і розкішний декор весілля. Якщо Ви любите легкість і простір, то кольори 2016 року – саме Ваші. Пастельний рожевий кварц і спокійний голубий зробить досконалим Ваше весілля.

Рожевий кварц відображає ідеальне поєднання романтичного шику, розкоші і елегантності, в той час як ніжний голубий надає спокою для збалансування і почуття відпочинку та спокою навіть у неспокійні часи. Pantone пропонує деякі ідеї поєднання кольорів для Вашого весілля.

 

Весільне вбрання

 

Вибір іншого кольору, а не традиційного білого весільного плаття також може бути ізюминкою на Вашому весіллі. Тому зверніть увагу на ніжно-синю або рожеву весільну сукню. Або ж Ви можете додати тільки ніжно-синій або рожевий пояс до білого плаття. Ваш наречений і його друзі також можуть використати цей відтінок у своєму костюмі. Це буде виглядати фантастично! Ми впевнені, що дружки з радістю одягнуть плаття з елементами двох кольорів. Або ж Наречена може мати весільне плаття ніжно-голубого кольору, а дружки – рожевого кварцу. Додавання зелені у Ваші букетики зробить гарний контраст.

Рожевий кварц є відтінком рожевого, що виглядає гарно в усіх відношеннях. Ви можете носити рожеве весільне плаття і зробити увесь декор у тому ж кольорі, або Ви можете змішати його з Serenity (колір спокійного синього неба) у різних пропорціях.

Якщо Ви хочете, щоб Ваше весілля було більш барвистим, спробуйте додати до основних кольорів такі Pantone відтінки як лаванда туман і Opal Blue. Вони зроблять Ваше весілля особливим!

Ми очікуємо побачити багато весіль, що використовуватимуть ці ніжні відтінки у колірній гамі свого весілля!