Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Музичний супровід на Вашому весіллі

      Музика надихає, зачаровує та звеселяє і на весіллі без неї не обійтися. Тому продумати музичний супровід весільного дня - одна з найбільш важливих завдань при підготовці до весілля. Музика піднімає настрій, створює веселий або урочистий звуковий фон. Без музики не може бути ні танців, ні конкурсів, ні веселощів.

                

      Форма музичного оформлення може бути різною: вокальний чи інструментальний ансамбль, невеличкий оркестр, джаз-бенд, кавер-група або ж дискотека з професійним ді-джеєм. Ваш вибір - це справа особистих вподобань.

Щоб упевнитися, чи даний музичний колектив чи ді-джей підходять саме для Вас, ми рекомендуємо зустрітися з виконавцями. Подивіться, послухайте роботи та демо-версії даних виконавців, обговоріть, який у них репертуар. Дехто з колективів охоче запросять Вас на свій живий виступ.

Якщо Ви зупинилися на виборі, то назвіть список пісень, які Ви не хочете, щоб звучали на Вашому весіллі і дайте список пісень, які Ви хочете почути, наголосіть на ті пісні, з якими у Вас та Вашої половинки пов'язані якісь особливі спогади. Та щоб все виглядало природньо та гарно, важливо притримуватися одного стилю. Не забудьте залишити музикантам завдаток, щоб бути упевненими, що вони точно будуть на Вашому весіллі!

На самому святі обов’язково  підготувати  достатньо світле місце для музикантів, а також окремий стіл, де вони час від часу зможуть підкріплятися.

      Ми працюємо з багатьма виконавцями і запропонуємо Вам найкращих із них! Тих, які мають хороший музичний смак, відчуття такту і настрою гостей та вміють працювати з ведучим! Тих, що підійдуть саме на Ваше весілля!