Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Дитяче свято "під ключ"
 

Діти - це найдорожче для батьків. Кожен хоче зробити незабутнім день народження чи іменини свого малюка, справжнє свято, яке запам'ятається надовго. І тут  до Ваших послуг  фахівці, які можуть допомогти Вам зробити свято мрії для Вашої дитини.

Організація дитячого свята включає в себе пошук і оренду приміщення, де буде відбуватись дійство, декор в стилі самого свята, виготовлення святкового торта, запрошень, карток подяки, банера для фотосесії, написання цікавого та оригінального сценарію, підбір аніматорів, костюмів, фото та відеозйомка, покупка призів і самого подарунка, організація музичного супроводу і багато іншого. На свято до дитини може прийти клоун чи фокусник або улюблені казкові герої, дітей можна одягнути у велетенські бульбашки або ж вони можуть пограти у лазертаг, можна запросити дресированих тваринок і подивитися на їх шоу, покататися на БТР чи зробити справжню дитячу дискотеку...

Щоб зробити свято цікавим, потрібно знайти підхід до кожної дитини, провести цікаві ігри чи вікторини відповідно до віку. Аніматор може використати вміння малювати  аквагрим,  робити фігурки з кульок (твістінг) і інших предметів та залучати до цього дітей. А яке свято без мильних бульбашок?

Дуже важливим є планування часу, щоб діти могли побавитись і покуштувати всі смачні наїдки. А як довго може тривати свято, щоб воно було в радість, а не в тягар? Фахівці радять враховувати вік дитини. Наприклад, розваги для дітей 2-3 роки повинні тривати 30 хвилин, для дітей 3-7 років близько години, а для дітей 8-13 років - близько години-півтори. Правильна програма дає можливість дітям, як пограти, так і відпочити. Надто довгі забави можуть знизити увагу і активність дітей.

Свято, яке ми допоможемо Вам організувати, запам'ятається Вашим малюкам, ще й допоможе розвинути уяву і розширити світогляд. Ми завжди раді прислухатись до Ваших побажань і готові зробити свято незабутнім як для Вашого малюка, так і для Вас. З повагою команда івент-агенції “Міністерство свята”.