Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Перший весільний танець. Зробіть його незабутнім!

Танець – це мова тіла, висловлення почуттів засобами умовних рухів - жестів і поз. Зробіть перший весільний танець незабутнім! Висловіть свої почуття рухами! А професійний хореограф допоможе Вам у цьому!

Якщо у Вас є якась особлива пісня, з якою пов’язана історія Вашого кохання, обов’язково виберіть її. Якщо ж такої пісні немає, то виберіть мелодію, виходячи зі стилю танцю, який найближчий Вам до душі: класичний повільний вальс, віденський вальс, пристрасне танго, румба чи запальна сальса.

Грамотний хореограф поцікавиться  тематикою весілля, яке у Вас буде плаття, скільки місця на танцювальному майданчику. Почувши Вашу відповідь на ті та інші запитання, він запропонує саме Ваш танець!

 

Найкраще почати репетиції за 5-8 тижнів до весілля. Потрібно буде близько 6-10 занять, щоб поставити та відрепетирувати ваш танець. Крім цього, танець має властивість зближати людей. У передвесільний період, коли так багато переживань, це буде дуже доречним!

Дуже важливо ні на хвилинку не забувати, що танцювати потрібно від душі та відчувати один одного. Якщо під час танцю ви будете думати про те, щоб не забути рухи і не збитися, то якою б гарною та професійною не була постановка танцю, буде видно, що ви напружені і танець втратить свою ефективність. Тому навіть якщо ви не будете попадати в такт, але з любов’ю будете дивитись один на одного, будете посміхатися та з радістю виконувати рухи , - це справить набагато кращий ефект. Пам’ятайте: щирі почуття допоможуть зробити з будь-якого танцю найгарніше шоу!

Наша агенція співпрацює з провідною школою постановки весільних танців. Тож ми  завжди раді бачити Вас!