Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Підготовка до Дня народження у Event-агенції «Міністерство свята»

Діти – це завжди радість і гордість для своїх батьків. Навіть якщо вони бешкетники, їм пробачаються усі їх витівки за одну лише усмішку. І вже точно немає більшої радості для тата і мами, бабусі з дідусем, та усіх рідних, ніж бачити, як тішиться їх любе маля! Саме тому до організації дитячих свят  потрібно підходити особливо ретельно, з любов’ю і бажанням втілити мрії кожної дитини.

Бажаючи зробити дитяче свято (День народження, хрестини, перше причастя, День ангела, чи будь-яке інше) незабутнім для маленьких господарів та їх гостей, можна витратити масу нервів і зусиль на його організацію, або ж  обрати для себе прогресивний шлях! Тенденції з країн Європи та Сполучених Штатів  підказують найкраще рішення, що зекономить Ваш час і зусилля: зверніться до івент-агенції, професіонала з організації свят!

У цій статті поділюся з Вами, Дорогі Клієнти, нашими професійними секретами організації дитячих свят.

У нашій роботі найголовніше – це індивідуальна робота з кожним замовником, спілкуватися з ним, задавати запитання і слухати, слухати, слухати… щоб чітко розуміти, що порадує і здивує саме його дитину: тематична вечірка з піратами, або ж похід у джунглі, активні спортивні розваги чи творчий або кулінарний майстер-клас? Маскарад-перевтілення чи шоу мильних гігантських бульбашок, у якому прийматимуть участь і самі дітлахи…? Завдяки кропіткій роботі, в арсеналі івент-агенції “Міністерство свята” є найрізноманітніші варіанти дитячих святкувань, серед яких захоплюючі театральні вистави і участь аніматорів, тематичні вечірки та анімаційні програми, привітання від улюбленого казкового чи мультиплікаційного героя, спортивні змагання, дитячий аквагрим, караоке і тематичні дискотеки з ведучим та ді-джеєм… Святковий антураж забезпечать генератори мильних бульбашок, шоколадні фонтани, фруктові композиції і декорування приміщення повітряними кулями, квітами, банерами та іншим декором.

Наступний важливий крок – створення сценарію, який відповідатиме обраній концепції і підсилюватиме відчуття свята з кожною наступною подією.

Запрошення є візитною карткою для Ваших гостей. Воно створює уявлення гостей про майбутню подію, задає тон і настрій свята, що має відбутися. Воно також допоможе гостям настроїтися та одягтися відповідно. Наприклад, для вечірки любителя супергероїв можна розробити і надрукувати запрошення у відповідному стилі, декорувати зал в антуражі улюбленого мультфільму, запросити самого героя зустрічати і розважати гостей, приготувати «супергеройські» страви та напої… А для дівчинки-«принцеси» – на один день збудувати справжній королівський замок!  Нехай навіть у форматі однієї кімнати чи зали ресторану або ж піцерії! Запросити добру фею, принцесу чи улюбленців дівчат – Фей Вінкс, які дивуватимуть гостей магічними фокусами, навчать дівчат бути справжніми принцесами, а хлопців – лицарями.

Варто спекти смачнющий торт з кольоровою глазур’ю, що відповідав би тематиці свята і задекорувати приміщення у тому ж дусі! Нехай кожен елемент свята нагадує Вашій дитині і гостям ту казку, яку  так усі люблять! Словом, скільки дітей – стільки і унікальних сценаріїв! А якщо Ви обираєте івент-агенцію «Міністерство свята», то можете бути впевнені, - сценарій буде розроблено індивідуально, саме для Вас і Вашої дитини.

Вирішивши залучити до організації Вашого свята професіоналів, Ви заощадите час та зусилля, і не витратите сили, що неодмінно знадобляться Вам, щоб веселитися разом зі своєю дитиною! Підійшовши до святкування творчо, Ви не лише подаруєте дітям незабутні емоції,  але й заохотите їх проявляти свою креативність, пробудите творчу іскру, що є у кожній дитині! А приємні спогади залишаться на довгі-довгі роки! 

Веселих Вам свят та щасливих вдячних усмішок  Ваших дітей!