Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Підготовка до весілля

Будь-який захід завжди починається з планування. Це стосується і весілля. Умовно підготовку та проведення весілля можна розділити на 5 основних етапів:

План складається з декількох етапів і включає в себе всю весільну підготовку, щохвилинний графік проведення свята, список завдань, список гостей, список подарунків. Ми підготуємо для Вас індивідуальний докладний сценарій, врахуємо всі дрібниці і передбачимо можливі проблеми. У нас протягом всієї підготовки до весілля буде список завдань, за допомогою якого Ви зможете орієнтуватися по термінах і видатках.

Вибір і опрацювання єдиного гармонійного стилю весілля

Нашою метою є - провести весілля Вашої мрії, яке запам'ятається на все життя. Це неможливо без гармонії і єдності в усьому, в кожній дрібниці. Спільно з дизайнерами, ми допоможемо Вам підібрати весільні аксесуари, дизайн запрошень, оформлення банкетної зали, транспорту і, якщо буде потрібно, попрацюємо над єдиним стилем костюмів гостей.

Формування і контроль бюджету 

Одна з основних наших завдань - допомогти Вам правильно і раціонально розподілити Ваш весільний бюджет та знайти можливі шляхи економії. Ми будемо вести для Вас щоденний облік витрат по кожній статті і, за бажанням, надамо докладні звіти.

Підбір бенкетної зали чи іншого майданчика для свята та весільних професіоналів

Музиканти, дизайнери, відео-зйомка, фотограф, артисти, ресторан (або відкритий майданчик) - це обов'язкові елементи будь-якого весілля. Ми запропонуємо Вам те, що найбільше підійде саме для Вашого весілля, враховуючи Ваші побажання та вподобання, а вибір за Вами. Протягом всього періоду Ваш менеджер буде відстежувати роботу всіх весільних професіоналів і координувати їх дії.

                                 

Координація та проведення весільного дня

В день весілля вже не до координації та контролю. Для цього у Вас є Весільний Розпорядник! На весіллі ми беремо на себе всі обов'язки з контролю виконання всіх етапів, не забудемо жодної дрібниці, вчасно всім зателефонуємо і привеземо. Вам залишається лише насолоджуватися своїм святом!

Все уже продумано і під повним контролем!!!

Зателефонуйте нам, запишіться, і ми зустрінемося з Вами в будь-який зручний для Вас час.

Тел. (096) 237 76 94, (050) 973 70 22 , (093) 636 69 96.