Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Подарунки

Хороші дитячі подарунки, як діти. Вони веселі і життєрадісні, зворушливі і трохи дивакуваті. Дитина і подарунок - це наче два синоніми. Буває часто так, що людина пам’ятає про свої дитячі подарунки все життя навіть до глибокої старості. А знаєте чому? Тому що все справжнє є вічним! Дитячі емоції і почуття показують, якою є особа насправді.

Іграшка є символом дитинства, вірним супутником дитини. М’яка іграшка, машинка, лялька викличуть у дитини море позитивних емоцій. Сучасні подарунки не тільки зовнішньо красиві і якісні, але цікаві і розвиваючі.

Вибираючи дитині подарунок, слід орієнтуватись на вподобання, враховувати вік і характер дитини. Тільки тоді подарунок стане по-справжньому неповторним і цінним.

Оскільки дитина пізнає світ на практиці, то іграшки можуть допомогти їй робити це з цікавістю. Іграшку можна розібрати і зібрати, щоб довідатись з чого і як вона складається, тому не слід юним дослідникам років до 5-ти-шести дарувати складні конструктори з радіоуправлінням. Машинка є традиційним подарунком хлопчикам. Головна вимога вибору - міцні колеса, тому що улюблене авто буде їздити по підлозі, стінах, килимах і меблях. Часом йому доведеться перевозити пасажирів, а деколи і самого власника. Діткам, які люблять вчитись можна подарувати пазли, магнітні букви, дошку для писання крейдою. Для дівчаток є чудовий подарунок – лялька, ляльковий будинок з меблями, квітами та тваринками. Ігрошковий посуд. Також дівчатка полюбляють гарні сукні та взуття і багато іншого.