Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Що потрібно врахувати, щоб отримати гарні, яскраві та насичені емоціями весільні фотографії?

 

 

 

Про це Вам розкаже Марко Кохан (професійний фотограф з більш, ніж 10-річним стажем роботи. З ним приємно працювати, він уміє спіймати момент і зберегти його для молодят на все життя. Це творча, талановита людина та цікава особистість)(Beautiful day production)

Щоб у результаті вийшли якісні та гарні весільні фотографії, хочу поділитися своїм досвідом та деякими тонкощами з молодятами, які тільки розпочинають підготовку до весілля.

1. Збори нареченої.

Для найкращого результату збиратися Нареченій краще в гарному відокремленому місці. Це може бути готельний номер або затишна квартира. Вдома завжди є відволікаючі фактори - батьки, діти, тварини, сусіди, невитертий порох або розкидані речі родичів і т.п. Так чи інакше, Ви будете на щось відволікатися. Збори Нареченої - це та частина весілля, коли створюється відповідний настрій, твориться краса, а Ви перетворюєтеся в справжню Наречену. Близькі подруги, улюблена музика, легкий сніданок і дзвінкий сміх - це те, що зробить Ваш ранок особливим і незабутнім!

Також, якщо є гарний декор приміщення, то робота фотографа набагато приємніша і легша, а фото виходять просто чудові .

2. Викуп. Як і де проводити?

Робіть простий і недовгий викуп, щоб заощадити час на прогулянку і не втомити нареченого та гостей. Якщо наречена живе в багатоповерховому будинку, то найкраще проводити викуп перед парадним входом, тому що найчастіше під'їзди тісні і темні, картинка на фото буде нецікавою та бляклою на тлі інших яскравих моментів.

3. Місце для весільної прогулянки.

Не вибирайте багато місць для весільної фотозйомки. У такому випадку Ви витратите багато часу на переїзди. Краще обрати місця, які особисто подобаються Вам, а не тому, що вони «Модні» або «так роблять усі». Попросіть у фотографа список рекомендованих місць. Також продумайте альтернативне місце на випадок дощу. Якщо Ви готові до експериментів, то фотограф порадить Вам такі місця :))

4. Гості під час весільної прогулянки.

Нічого не маю проти гостей, але, щоб фотозйомка пройшла з користю, краще взагалі не брати їх на прогулянку! На переміщення і очікування їх найчастіше йде багато часу і сил. Якщо Ви хочете, щоб гості все-таки брали участь у зйомках, то це можна зробити на території банкетного залу або ж зробити фотосесію у фотозоні. Фотозону Вам розробить Ваш весільний організатор.

4. Сценарій весілля.

За пару днів до весілля скиньте фотографу таймінг весільного дня і сценарій самого весілля. Для того, щоб всі важливі події були відзняті, фотограф повинен знати, що і коли буде відбуватися. Якщо у Вас є весільний координатор, то з цим проблем не буде. Він потурбується, щоб все було зроблено і на весіллі проконтролює.

Часто буває, що фотограф не побачив і не зазняв якийсь момент, а він був дуже важливий для нареченої. Наприклад, вона сама вишила рушник, а його ніде не зняли крупним планом. Багато буває таких ситуацій. У список професійних якостей фотографа і відеографа телепатія не входить і важливі для молодої моменти він просто може не знати. Тому координатор пише список важливих речей та тих речей, які обов'язково повинні бути відображені на фотографіях і відео.

5. Роздрук фото на весіллі.

У нас тепер є нова послуга - роздрук фотографій для гостей просто на весіллі!!! Це дуже зручно, гарно і гості одразу мають пам'ятку з весілля.

Щоб фото вийшло гарним та емоційним - просто будьте собою! Насолоджуйтесь весіллям! А всі турботи перекладіть на весільного координатора і кайфуйте від найщасливого Дня у Вашому житті!!!

Марко Кохан