Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Шоу-програма на весілля

Як відомо, гостей на весіллі потрібно не лише нагодувати, але й розважити. Як вибрати шоу-программу серед величезного розмаїття вибору? Як не помилитися з вибором? Та як не перетворити весілля на концерт? Програма банкету має стати справжньою культурною подією. Тому потрібно подбати про те, щоб усім гостям було цікаво та весело.

Достатньо навіть 3-4 номери, і гості запам'ятають цей день надовго. Але кого ж вибрати? Цей вибір за молодятами.

Музиканти

Музиканти:

саксофон, скрипка, арфа, піаніно, гітара, труба, бандура, баян, акордеон та інші.

Шоу:

танцівники різних стилів та напрямків;

шоу–балет, танцювальні колективи;

ілюзіоністи та поридисти;

коміки;

шоу мильних бульбашок;

шоу пружина;

стриптиз;

вогняне шоу, файєр-шоу;

фокусники, циркові артисти, жонглери;

Ходулісти;

міми;

салют;

художники-шаржисти;

пісочна анімація;

зіркове шоу;

театр тіней;

малювання світлом;

шоу з тваринами;

шоу бойових мистецтв;

акробати та повітряні гімнасти;

комічне шоу;

бармен шоу;

шоколадне шоу;

паперове шоу;

лазерне шоу;

неонове шоу;

діодне шоу;

Шоу-шар

майстер-класи;

ростові ляльки;

салют… і багато іншого.

Вибираючи програму, перш за все, відштовхуйтеся від власних уподобань. Весілля – Ваше свято! Та не забувайте і про гостей. Тому подумайте, що буде цікавим для них.

Номери програми найкраще показувати під час першого або другого столу (умовно ділимо весілля на три частини, коли гості за столами) . Робиться перерва між тостами і всі запрошені можуть спостерігати за подіями. І в цей період гості будуть добре сприймати програму. Пізніше краще залишити час для танців. Якщо публіка весела і рухлива, підійде танцювальний номер, який плавно переходить у майстер -клас. Таким чином можна і подивитися, і прийняти участь. Це заводить людей. Якщо вам подобається гра на скрипці, запросіть скрипаля-віртуоза, який заполонить увагу гостей. Гарно виглядають історії знайомства і кохання, намальовані піском, водою або фарбами. Тут все залежить від ваших уподобань і виділеного бюджету на програму.  

Вартість шоу-номера починається від 500 грн і може досягати сотні тисяч доларів. Важливо не забути про те , що далеко не кожну програму можна помістити в зал. Це потрібно враховувати при виборі артиста. Наприклад , для виступу театру тіней потрібна площа не менше 20кв.м , яка добре проглядається з усіх столів. А в ідеальному варіанті -  окрема сцена. Якщо зал не відповідає вимогам для виступу, послуга автоматично відпадає. Окрім цього у кожного артиста є свій райдер. Він залежить від рівня самого артиста.

При плануванні шоу-програми політ фантазії обмежується лише бюджетом весілля. Та важливо не переборщити з артистами. Нехай на Вашому весіллі головними зірками будете ви самі!

Звертайтеся у івент-агенцію «Міністерство свята». Наші спеціалісти радо допоможуть Вам у підготовці шоу-програми саме на Ваше весілля!