Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Складаємо список весільних подарунків

Напевно, ніхто з сучасних наречених не хоче отримувати на своє весілля гору непотрібних подарунків або тих, які самі не вибирали. Чому я так говорю? Не тому, що подаровані подарунки погані. Ні. В цих подарунках нічого поганого немає. Але є один їх мінус, який перекреслює все - ці подарунки вибрані за бажанням і смаком дарувальників, а не молодят. Погодьтеся, не дуже приємно отримати два тостера або дві мікрохвильовки. Для цього й існує список подарунків, або, як його ще називають, wish-list. Ще одна причина, чому потрібен цей список, - він знімає з гостей нелегку проблему вибору подарунка для молодят.

Wish - list – це список бажаних подарунків, які люди хочуть отримати на ту чи іншу подію. Практика складання таких списків вже давно ввійшла в традицію свят на Заході. В Україні такий досвід тільки переймають, але широкої практики поки не має. Можливо через неготовність багатьох людей змінити своє мислення і ставлення до подарунків, або ж комусь здається дивним і навіть негарним нав'язувати гостям робити певні подарунки.  Але, думаю, потрібно подивитися на це з іншої сторони. Згадайте себе, коли Вас запросили на весілля, а Ви не знаєте, що подарувати, а коли подарували, сумніваєтесь, чи подарунок сподобався і чи взагалі він потрібен молодим. Тому список подарунків дуже навіть хороша річ для тих , хто хоче отримати на весілля не грошові подарунки, а в предметному втіленні.

ЦІКАВИЙ ФАКТ: у Нью-Йорку, наречені можуть завітати до відомих брендових бутіків та скласти власний список подарунків, внести туди всі речі, що припали Вам до душі. Якщо наречена не знає, що краще обрати, вона може переглянути аналогічні списки інших пар. Таким чином спрощується й завдання для гостей, адже достатньо знайти список «своїх» молодят і придбати один із вибраних ними товарів.

Як і де зробити wish - list

Спочатку Вам потрібно визначитися, що саме Ви хочете отримати. Це може будь-що, що Ви тільки забажаєте. Конкретно формулюйте свої бажання. Якщо Ви бажаєте отримати в подарунок техніку, не забудьте вказати компанію, модель, колір.

Вкажіть, де можна знайти той чи інший подарунок, якщо Вам потрібна конкретна річ.


 

Розішліть гостям список бажаних подарунків електронною поштою, відправивши особисто або створивши в мережі інтернет за допомогою wishlist.

Проконтролюйте, щоб всі гості забронювали за собою той чи інший подарунок. Якщо якийсь подарунок сильно відрізняється в ціні, то передбачте можливість гостей скластися на нього вдвох, втрьох.

Дотримуйтесь розумності. Не варто доручати гостю купувати великогабаритний або важкий подарунок, якщо він їде до вас здалеку.

ПОРАДА: Придбавши весільний подарунок, не забувайте про його презентабельність — зовнішній вигляд дуже важливий. Тому для подарунку підберіть упаковку, що буде милувати око.


 

ЦІКАВИЙ ФАКТ: У Японії прийнято запрошувати на весільну церемонію всіх можливих родичів з обох сторін і найбільш актуальним та популярним весільним подарунком у цій країні вважаються гроші. Таким чином, молодята планують окупити всі витрати, які пішли на церемонію. Але тут головним є не сам подарунок, а те, як він був припіднесений молодій сім'ї.

   Японці роблять з грошових купюр віяло, яким повинні обмахувати нареченого і наречену. У цій країні існує повір'я, що обмахуючись віялом з грошей, можна залучити до себе грошовий вітер.

ЦІКАВИЙ ФАКТ: Китайці вважають, що символом благополуччя і щастя є червоний колір, тому вони намагаються завжди загорнути свій подарунок в яскраво-червону упаковку.

Якщо ж на своє весілля Ви не будете робити такого списку, тоді окремо в запрошеннях обмовіть грошові подарунки, про які, я сподіваюся, буде окремий пост.

Бажаю Вам веселої і плідної підготовки до весілля!

Анна