Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Використовуйте спецефекти! Зробіть весілля вражаючим!

Якщо Ви хочете зробити свято особливим, привернути увагу гостей до моментів урочистості або просто здивувати запрошених – використайте спецефекти! 

 За місцем використання спецефекти на весілля діляться на дві частини: ті, які використовуються в бенкетній залі і ті, які використовуються під відкритим небом.

 

Спецефекти, які використовуються надворі:

У приміщенні використовуються такі спецефекти:

 

Що таке висотний феєрверк? Уявіть собі, як в небі над головами захоплених гостей розквітають барвисті вогняні квіти, розлітаються кулі, б'ють різнокольорові фонтани. Від цього видовища просто неможливо відірвати очей. Всі ці дива відбуваються на висоті від 50 до 350 метрів (залежно від висоти такі феєрверки поділяються за рівнями на низький, середній і висотний). Не поступається висотному по красі і різноманітності також і наземний феєрверк. Вогненні фігури, як статичні, так і динамічні (вогнепади, фонтани, вертушки, спалахи), вогняні фонтани, гарячі написи розгортаються прямо перед очима захоплених глядачів. Наземний феєрверк буває заввишки не більше 7 метрів. Не тільки під відкритим небом, а й у приміщенні (з дозволу ресторану) також можна влаштувати гарний феєрверк, який запам’ятається надовго. Весілля в приміщеннях прикрашають вогненні доріжки, фонтани, написи - але все це може бути висотою від півметра до двох метрів. Для феєрверку в приміщеннях застосовують спеціальну мало димну   піротехніку. Феєрверк прекрасний у нічному або вечірньому небі, але можна влаштувати видовище і серед білого дня. Для такого випадку пропонуємо денний феєрверк - коли з пневмопушок вистрілюється серпантин, парашути, різнокольорові барвисті конфетті і кольоровий дим.

           

Для того, щоб влаштувати справжнє сучасне шоу, Вам обов'язково знадобляться спецефекти, які протягом усього свята будуть розбурхувати уяву Ваших гостей і не залишать нікого байдужим.  Не втрачайте можливості зробити Ваше весілля ще яскравіше, веселіше і яскравіше. Працівники івент-агенції «Міністерство свята» у Львові з радістю допоможуть з вибором та установкою спецефектів на весілля. Адже, що краще допоможе урізноманітнити Ваше свято, ніж доречні, зі смаком підібрані, яскраві і феєричні спецефекти!