Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Стилістика весілля

   

В основі підготовки європейського весілля - продуманість кожної деталі, все витримано в одному стилі до дрібниць. Весілля може бути класичним або тематичним.

Тематичне весілля

Це весілля, яке має тему, якийсь  задум. Усе, що відбуватиметься на такому торжестві відповідає певній темі: морське весілля, весілля байкерів, весілля-маскарад, в українському, японському, індійському стилях, гангстерське, в стилі італійської мафії і т.д.  

                                   

Класичне європейське

Класичне європейське весілля вважається найвишуканішим для кожної сучасної нареченої. На відміну від наших вітчизняних весіль на європейському не вітається розташування столів буквою Г або П. Зазвичай це маленькі столики в середньому на 8-12 чоловік, форма столів може бути кругла або ж квадратна. Банкет триває в затишному ресторані з приємною атмосферою, ні в якому разі не в їдальні. Тут діє правило - краще невелика розкішне весілля, ніж велике й без смаку.  Якщо планується невелике весілля, бенкет можна замінити фуршетом.

Декор – це те, що надає весіллю неповторного стилю. Декорування квітами - невід'ємний атрибут європейського класичного весілля. Якщо немає можливості оформити весілля достатньою кількістю квітів, радимо використовувати різні вази, свічники, свічки, рамки, текстиль, фрукти. Ні в якому разі не прикрашайте весілля повітряними кулями, вони відразу ж спрощують зал і більше підходять для дитячого дня народження.  Найсмачніша частина весілля - весільний торт, в основному це марципанові торти, які можна оформити як забажаєте. Дуже добре виглядає окремий куточок - Candy Bar, на якому можна розмістити цукерки, капкейки, як подарунки Вашим гостям. Лаунж зона - місце, де відпочивають гості весілля в перервах між блоками бенкету. Таке місце додасть Вашому святу ізюминку.

Тактовний ведучий - обличчя весільного торжества. Він нікого не витягує на конкурси, не примушує говорити тости і веде весілля легко і невимушено, використовуючи дотепні жарти і нікого не ставить у незручне становище. 

Запрошення та інша весільна поліграфія - банкетні картки, номерки на столи, схема розсадки, книга побажань та інше. Все виконано в одній колірній гамі або ж в одному стилі. Стрічки, мережива, намистини, тиснення - все що дозволить фантазія, може бути втілене в життя.

Виїзна церемонія на березі озера, в лісі, в парку або ж у самому ресторані також є характерною рисою європейської весілля. Приємна шоу-програма, жива музика і Ваші щасливі усмішки - фінальний акорд успіху!  Що найприємніше - Вам не потрібно все це робити самостійно, для такого формату урочистостей передбачені весільні організатори.

             

Працівники івент-агенції "Міністерство свята" допоможуть Вам у підготовці до весілля! Нехай підготовка до Вашого весілля буде легкою та приємною, а саме свято - особливим!!! 

Запишіться на безкоштовну консультацію за тел. (096) 237-76-94.