Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

 

Сюрприз- привітання: Святий Миколай та Ангел завітають у Вашу оселю

Вже сьогодні Ви можете замовити Святого Миколая додому, в садочок, на шкільне свято! Разом з ним прийде і Ангел. Вони розкажуть Вашій дитині коротеньку та цікаву історію про Миколая, проведуть міні-діалог з Вашою дитиною та вручать подарунок! А потім можете провести фотосесію.

Тривалість програми: 15- 20 хв

Привітання від Миколая та Ангела -600 грн.

Привітання (мінісценка) за участю Миколая, Ангела та Антипка -850 грн.

Анімаційна програма Миколая та Ангела (1 год.) - 1300 грн.

Анімаційна програма Миколая (1 год.) - 1000 грн.

Анімаційна програма: Миколай, Ангел, Антипко - 1500 грн.

Вже сьогодні можете замовити свято за тел.: (096) 237-76-94 або (093) 636-69-96

       

св.Миколай, Ангел та чортик Антипко

       ( тривалість програми 1 год)

Скоро День Святого Миколая  -  найулюбленіше свято! Як ніхто його дуже чекають діти. Цього року ми підготували цілу серію найцікавіших програм. Наша команда потрудилася над створенням повчальної історії про добрі справи. На дитячому святі святого Миколая збуваються мрії і бажання. Дітки чекають його з особливим трепетом.

Ви можете замовити у нас повчальну Новорічну казку до Дня святого Миколая про добро і дитячі мрії.  І ми з радістю приїдемо до вас. День св.Миколая можна провести в офісі чи дитячому садку, в торговому центрі або ресторані. Нам будуть раді всі дітки. У нашій  програмі беруть участь св. Миколай, чортик Антипко та  Ангел.

Чому потрібно організовувати свято Дня святого Миколая? Це Новорічне  дитяче свято, без сумніву, несе радість, нотки чарівництва, атмосферу щасття і доброти. Дитяче свято св. Миколая виховує у діток почуття вдячності слухняності.

 

Короткий опис анімаційної казки:

Тільки в День св. Миколи виконуються найзаповітніші мрії та бажання. Дізнавшись про це, хитрий чортик Антипко відправляється за заповітним мішком, де заховані скарби св.Миколая.

Він не знає, що скарби - це не золото, діаманти, а звичайні мрії діточок . Чортику вдається перехитрити Ангела (помічника св.Миколая) і вкрасти у нього мішечок з побажаннями. Що ж робити? Невже все пропало?

Тільки діти зможуть повернути мішечок св. Миколая і провчити шкідливого Антипка. Звучать дзвіночки, виходить св. Миколай, вітає всіх зі святом. Ангел передає йому мішечок з листами від дітей. Св. Миколай дарує подарунки дітям і всі від душі бавляться і веселяться !!!

Проведення свята святого Миколая у Львові можна урізноманітнити та доповнити різними Новорічними тематичними майстер-класами.

Оригінальний сценарій до Дня святого Миколая з піснями і танцями, цікавий ігровий реквізит, сучасні саундтреки,

а також веселі  ігри з професійними ведучими дитячих свят

Саме такі моменти роблять всіх нас ще більше щасливими!!!

Вартість такої програми - 1500 грн. (3 аніматорів)