Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Ведучий на Ваше весілля

Ведучий – це обличчя Вашого весілля! Хороший ведучий -  це половина успіху торжества. Він задає тон і настрій весіллю та може розважити навіть найсерйозніших гостей. Здається, що ведучого легко вибрати, адже в інтернеті є десятки пропозицій. Але, з досвіду знаємо, що насправді це не таке вже і легке завдання. Тому для того, щоб зупинитися на виборі ведучого і прийняти рішення, потрібно для себе вияснити деякі моменти. Які? У цій статті ми Вам розкажемо, як правильно вибрати ведучого на Ваше весілля!

 

Спочатку Вам потрібно визначитися: ведучий чоловік чи жінка, а, може, двоє, якого віку повинен бути ведучий Вашого весілля, мова проведення, відомість ведучого та який бюджет Ви готові виділити. Від цього і потрібно відштовхуватися.

                                                                  На зустрічі

В першу чергу ведучий має бути привабливою, вихованою та приємною людиною. Окрім цього він повинен мати відчуття такту. Ви це відчуєте та побачите вже при першій зустрічі. І обов’язково зверніть увагу на свої внутрішні відчуття! Чи подобається Вам його зовнішність, чи приємний тембр і тон голосу, чи якісь його фрази не роздражнюють Вас.

Якщо  перше враження хороше, Вам приємна ця людина, тоді потрібно перевірити його, як професіонала.

Пам'ятайте, ведучий – це людина, якій Ви довіряєте вести Ваше весілля, а не бути головною персоною там. Завдання ведучого – налаштувати гостей і створити невимушену атмосферу в залі.

Ведучий має бути інтелігентним та веселим, а не вульгарним і злим.

Не бійтеся задавати запитання ті, що Вас хвилюють і не соромтеся запитувати навіть про, на перший погляд, найпростіші речі.

У кожного ведучого є відео з весіль. Це наглядно продемонструє, як він тримає себе на публіці, що говорить і як розважає гостей.

Він обов’язково назначить Вам наступну зустріч, до якої ретельніше підготується.

На наступну зустріч він принесе вже готовий сценарій, в якому будуть прописані репліки та конкурси, але не буде прописаний до дрібніших деталей. 

Запам’ятайте: робота з професіоналом завжди легка і приємна!!!

Після того, як Ви визначилися з вибором ведучого, залишіть завдаток, який стане гарантією того, що він точно буде вести Ваше весілля і що ніхто його «не забере» на інше весілля.

Зверніться до івент-агенції «Міністерство свята». Ми впевнені, що запропонуємо Вам такого ведучого, який підійде саме на Ваше свято, адже ми маємо досвід спілкування та роботи з різними ведучими! І на весіллі Ви та Ваші гості отримаєте максимум задоволення від приємної та невимушеної атмосфери!!!