Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Весільні витрати. Як правильно розпланувати?

Одним з перших і головних справ у весільній підготовці є складання бюджету та контроль за витратами. Декілька порад Ви можете прочитати за посиланням: http://msvyato.com/vesilniy-byudjet

1 . Основний акцент в бюджеті зазвичай починається з організації банкету, тому визначтеся, скільки гостей у Вас буде. Виходячи з кількості запрошених, Ви можете варіювати доступний Вам бюджет в більшу або меншу сторону. Якщо фінансові можливості різко обмежені, то варто задуматися про весілля у вузькому колі. Пам’ятайте: краще менше людей, але весілля хорошого рівня, аніж  потішити всіх родичів величезним застіллям, але позбавити себе особистого свята.

     2 . З'ясуйте, хто буде все оплачувати. Розмови про гроші не завжди приємні і навіть сором'язливі для деяких пар, однак варто визначитися, хто з вас візьме на себе певні статті витрат.

   3 . Визначте найважливіші статті витрат, куди піде значна частина бюджету. Про основні витрати на весіллі Ви можете прочитати на сторінках нашого сайту. Зазвичай близько 50 % всіх весільних витрат припадає на весільний прийом з гостями. Також дуже важливо не економити на шоу-програмі, оскільки саме від організованої шоу-програми залежить атмосфера весільного дня і Ваші спогади та спогади Ваших гостей.

    4. Весільне вбрання. Окремо виділіть статтю: вбрання нареченої і нареченого. Не забудьте, що вбрання нареченої включає не тільки плаття, а й взуття, білизну, фату/вуаль, прикраси.

Якщо Ви готуєте весілля в умовах обмеженого бюджету, то зробіть покупку сукні через Інтернет, пошийте за Вашими мірками і ескізами в ательє або візьміть напрокат.


 

    5 . Окрім основних статей витрат не забудьте внести у свій бюджет деталі, дрібні покупки. Якщо Ви замовляєте організацію весілля у Event-агенції «Міністерство свята», то будьте впевнені, що нічого не забудете, адже нащі спеціалісти знають всі нюанси, які потрібно враховувати, щоб Ваше весілля було найкращим!