Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Весільний бюджет

Основним завданням у підготовці до весілля – правильно розподілити бюджет. Як же це зробити?

Обручки, весільне плаття та костюм нареченого – це найважливіше, тому, зрозуміло, що на цьому ніяк не можна економити.

Ресторан 

Одна з основних затратних частин бюджету. Тому, якщо у Вас обмежений бюджет, подумайте, кого Ви б дійсно хотіли бачити на весіллі, а без кого зможете обійтися. Прийнявши таке рішення, Ви отримаєте весілля хорошого рівня в колі близьких або потішите всіх родичів веселим застіллям, але позбавите себе особистого свята.  Стаття витрат «ресторан» складає близько 28-40% від загального бюджету весілля.

Флористика

Дорога послуга, хоча яке свято без квітів?! Якщо говорити про весілля на 30 осіб, то мінімальний бюджет складатиме близько 2000 грн. (більше про ціни читайте тут). Знову ж таки ця ціна залежить від сезонності, вибраних квітів, їх кількості, від побажань клієнта та професіоналізму флористів.

Поліграфія 

На поліграфію виділіть близько 3-5% від вартості бюджету.

Фото та відео

Важливо пам’ятати про цю послугу і включити її у Ваш бюджет. Адже це хороша пам'ять на довгі роки. Більше про те, як вибрати фотографа, читайте тут)

Ведучий та музиканти

Успіх Вашого весілля напряму залежить від ведучого та музикантів. Тому економити на цьому не радимо!

Шоу-програма

Ведучий весілля та виступи артистів різних жанрів. Їх вартість коливається від 100 дол. до кількох десятків тисяч доларів, навіть мільйонів, в залежності від популярності запрошених артистів.

Тому кошти на шоу-програму найкраще виділяти, коли всі попередні питання бюджету вже відомі.

Ми описали Вам основні категорії, на які потрібно розділити свій бюджет.

Не забудьте чогось важливого у розподілі бюджету Вашого весілля!!! Зверніться в агенцію «Міністерство свята». Наші спеціалісти допоможуть Вам зробити це якнайкраще!

 

З цінами Ви можете ознайомитися тут.