Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Весільний координатор

      Секрет вдалого весілля дуже простий - ним обов'язково повинні займатися фахівці. Сьогодні майже жодне європейське весілля не проходить без послуг весільного координатора, або як його ще називають - весільного розпорядника. Проведення та підготовку весілля сучасні молодята в усьому світі цілком і повністю покладають на координатора. Підготувати та скоординувати весільний процес - це тільки початок.  Адже весілля - це комплекс заходів, які вимагають постійного і професійного контролю.

      Весільний координатор

 Якщо Ви мрієте забути про всі проблеми, які виникають в період підготовки до весілля або безпосередньо під час самого свята, Вам просто необхідно запросити весільного розпорядника. Вам залишиться лише радіти і спостерігати за процесом, а турботи з організації весілля, координатор візьме на себе. Весілля може бути різним за стилем, тематикою і навіть настроєм, але абсолютно кожна наречена мріє, щоб її весілля було особливим, гармонійним і пройшло без недоліків. Саме тому наші клієнти звертаються до нас за допомогою, адже саме ми можемо професійно підготувати і грамотно проконтролювати проведення безпосередньо самого весільного торжества.

.

      Координатор - це незамінний помічник молодят, який тримає під контролем всіх виконавців і підрядників, стежить за тим, щоб увесь захід проходив за суворим і заздалегідь розробленим сценарієм.

     Що входить в обов'язки весільного координатора безпосередньо у день весілля?

 

heartдоставка букета нареченої;

heartконтроль прибуття і роботи всіх служб (перукар, візажист, фотограф, відеооператор);

heartконтроль подачі транспорту;

heartкоординація запланованих заходів в РАГСі, допомога на фотосесії, прогулянці;

heartконтроль своєчасного прибуття і правильної роботи декораторів залу, контроль підготовки ресторану до банкету (погодьтеся, буде дуже неприємно, якщо в ресторані помилково неправильно розставлять столи або до вашого приїзду на столах будуть лежати червоні скатертини замість білих);

heartконтроль прибуття музикантів, перевірка апаратури, контроль технічного супроводу під певні заходи вечора;

heartрозстановка всіх необхідних аксесуарів (бокали, шампанське, бонбоньєрки, книга для побажань, банкетні картки і т.д.), підготовка всього необхідного для обрядів і конкурсів;

heartзустріч і розсадження гостей;

heartтісна робота з ведучим, контроль приїзду артистів шоу-програми, координація їх виступів згідно з графіком;

heartвирішення всіх організаційних труднощів, які виникають у молодят і гостей в день весілля;

heartв кінці вечора організація збору подарунків, квітів, всіх аксесуарів (дуже прикро забути або втратити альбом для побажань, весільні келихи або свічку сімейного вогнища).

heartІ цей далеко не повний список обов'язків весільного координатора. У розпорядника весілля завжди з собою «чарівний» чемоданчик, в якому є всі необхідні дрібниці - від шпильок і шпильок до медикаментів.

 

     Ви можете бути впевнені, -  наші весільні координатори забезпечать бездоганний хід Вашого торжества! Ми гарантуємо Вам спокій в день Вашого весілля. Ми подаруємо справжнє свято Вам і Вашим близьким!