Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Весільний координатор

      Секрет вдалого весілля дуже простий - ним обов'язково повинні займатися фахівці. Сьогодні майже жодне європейське весілля не проходить без послуг весільного координатора, або як його ще називають - весільного розпорядника. Проведення та підготовку весілля сучасні молодята в усьому світі цілком і повністю покладають на координатора. Підготувати та скоординувати весільний процес - це тільки початок.  Адже весілля - це комплекс заходів, які вимагають постійного і професійного контролю.

      Весільний координатор

 Якщо Ви мрієте забути про всі проблеми, які виникають в період підготовки до весілля або безпосередньо під час самого свята, Вам просто необхідно запросити весільного розпорядника. Вам залишиться лише радіти і спостерігати за процесом, а турботи з організації весілля, координатор візьме на себе. Весілля може бути різним за стилем, тематикою і навіть настроєм, але абсолютно кожна наречена мріє, щоб її весілля було особливим, гармонійним і пройшло без недоліків. Саме тому наші клієнти звертаються до нас за допомогою, адже саме ми можемо професійно підготувати і грамотно проконтролювати проведення безпосередньо самого весільного торжества.

.

      Координатор - це незамінний помічник молодят, який тримає під контролем всіх виконавців і підрядників, стежить за тим, щоб увесь захід проходив за суворим і заздалегідь розробленим сценарієм.

     Що входить в обов'язки весільного координатора безпосередньо у день весілля?

 

доставка букета нареченої;

контроль прибуття і роботи всіх служб (перукар, візажист, фотограф, відеооператор);

контроль подачі транспорту;

координація запланованих заходів в РАГСі, допомога на фотосесії, прогулянці;

контроль своєчасного прибуття і правильної роботи декораторів залу, контроль підготовки ресторану до банкету (погодьтеся, буде дуже неприємно, якщо в ресторані помилково неправильно розставлять столи або до вашого приїзду на столах будуть лежати червоні скатертини замість білих);

контроль прибуття музикантів, перевірка апаратури, контроль технічного супроводу під певні заходи вечора;

розстановка всіх необхідних аксесуарів (бокали, шампанське, бонбоньєрки, книга для побажань, банкетні картки і т.д.), підготовка всього необхідного для обрядів і конкурсів;

зустріч і розсадження гостей;

тісна робота з ведучим, контроль приїзду артистів шоу-програми, координація їх виступів згідно з графіком;

вирішення всіх організаційних труднощів, які виникають у молодят і гостей в день весілля;

в кінці вечора організація збору подарунків, квітів, всіх аксесуарів (дуже прикро забути або втратити альбом для побажань, весільні келихи або свічку сімейного вогнища).

І цей далеко не повний список обов'язків весільного координатора. У розпорядника весілля завжди з собою «чарівний» чемоданчик, в якому є всі необхідні дрібниці - від шпильок і шпильок до медикаментів.

 

     Ви можете бути впевнені, -  наші весільні координатори забезпечать бездоганний хід Вашого торжества! Ми гарантуємо Вам спокій в день Вашого весілля. Ми подаруємо справжнє свято Вам і Вашим близьким!