Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій


Особливості весільного торта

Торт – це невід’ємний атрибут весілля! Він має бути не лише смачний, але і гарний. А якщо весілля тематичне, то і торт повинен бути відповідним. Існують основні правила та особливості весільного торта, які потрібно притримуватися при виборі та замовленні весільного торта.

     

Перша особливість - гармонійне поєднання смаку торта та його калорійності. 

Торт обов’язково повинен бути смачним, бажано, щоб він і не був дуже калорійним, щоб поласувавши цим солодким шедевром у гостей залишилися сили і бажання на розваги та привітання молодих. З позиції оптимального співвідношення смаку і калорійності виграє бісквітний весільний торт, який прикрашений фруктами та ягодами і збитими вершками. Це може бут торт-суфле або торти, виготовлені на йогуртовій основі, обтягнуті марцепаном. До переваг подібних тортів можна віднести те, що вони досить смачні і красиві. Хоча це може бути і будь-який інший Ваш улюблений торт. Якщо Ви хочете, щоб Ваш весільний торт сподобався всім гостям, тоді замовте багатоярусний торт, кожен ярус якого буде виготовлений за унікальним, відмінним рецептом.

       

Вага весільного торта

Розрахунок ваги торта достатньо простий: 100 – 150 грам на людину  потрібно помножити на кількість запрошених гостей. Наприклад, якщо на весілля Ви запросили шістдесят гостей, то вам потрібно замовити торт вагою 6-7 кг. Однак, на практиці, якщо надворі достатньо жарко, і на гостей перед тортом чекав багато накритий святковий стіл, вистачить торта вагою і 5,5 кг на всіх тих же шістдесят осіб. Якщо ж весільного банкету не було, а Ви запропонували гостям лише фуршет, тоді потрібно замовити торт «з запасом» з урахуванням 150 - 200 грам на особу.

                           

       

Труднощі вибору

Багато пар по-справжньому губляться при виборі весільного торта, не знаючи, на що ж слід звертати увагу в першу чергу. Почніть із зовнішнього вигляду торта. При виборі форми врахуйте вагу, оскільки при маленькій вазі багатоярусний торт замовити не вийти, так само, як і просити виготовити простий торт без зайвих прикрас для дуже пишного і пафосного торжества. Отже, при виборі форми торта враховуйте його передбачувану вагу, а також особисті стилістичні вподобання.

Розкішний торт невеликого размеру – чи це можливо?

Якщо при замовленні маленького торта Ви хочете отримати справжній кулінарний шедевр? Це можливо. Для того щоб втілити Ваш задум потрібно у такому випадку використовувати каркас з картону. Використовуючи такий муляж, навіть маленький торт буде виглядати вражаюче, адже йому можна надати будь-яку форму і декорувати навіть складними прикрасами.

Ціна торта

Ціна весільного торта в основному залежить від  його зовнішнього вигляду. Так, якщо за весільний торт зі стандартним оформленням Вам прийдеться заплатити близько 120-150 грн за кілограм, то ціна за ексклюзивний варіант може бути набагато більшою.

Звертайтеся у івент-агенцію «Міністерство свята», наші кондитери спечуть та оформлять торт Вашої  мрії!