Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Як визначитися з вибором відеооператора?

Згадайте свої відчуття та думки, коли Ви дивилися весільний фільм своєї подруги чи знайомої. Чи цікаво Вам було слідкувати за усім весільним процесом, який триває 6-8 годин, слухати усі тости, дивитися, як танцювали дід і баба нареченого та переглядати хід усіх ігор та конкурсів? Ми пропонуємо не мучити себе та своїх гостей і вибрати нове покоління весільних фільмів.

А тепер згадайте свої відчуття, коли Ви переглядали гарний короткий відеоролик до 30 хвилин, у якому були вибрані найгарніші, цікаві та зворушливі моменти з весілля. Які почуття Вас охоплювали? Думаю,  приємно переглядати такий короткометражний фільм. У такому ролику відсутня репортажна зйомка, а замість того, щоб слухати розмови на весіллі, Ви чуєте улюблені музичні композиції, які самі підбирали.

У такому фільмі Ви побачите: приготування нареченої у День весілля, зустріч з нареченим, прогулянку молодят у гарному місці. У кадрах фільму ми бачимо лише найяскравіші епізоди. Далі – молодята приїжджають в РАЦС або на виїзну церемонію: обмін обручками, поцілунок, емоції близьких, пелюстки троянд, радісні обличчя молодят. Потім показані епізоди з самого весілля: перший танець молодят, номера із шоу-програми, танці з гостями та веселощі та заключна частина весілля – винос торта та інші важливі епізоди з весілля.

Деякі відеооператори знімають весілля двома камерами, що дозволяє зробити зйомку більш живою та яскравою.

Головне завдання весільної відеозйомки -  викликати емоції у кожного, хто буде дивитися цей фільм.

Окрім короткого відеоролика Ви можете замовити змонтовану репортажну зйомку, але пам’ятайте, що вона не має бути надто довгою, щоб не перетворилася у нудний фільм.  Дуже добре, коли фотограф працює в парі з відеооператором та має досвід роботи на весіллях.