Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Як відбувається підготовка Вашого весілля з івент-агенцією "Міністерство свята"

Етапи підготовки до Вашого весілля!

 1. Наша перша  з Вами зустріч.

На ній ми познайомимося. Ви нам розкажете про свої побажання, вподобання, про Ваше знайомство, історію кохання, щоб ми максимально змогли зрозуміти Ваші смаки та скласти індивідуальну ідею Вашого весілля. На першій зустрічі Ви розкажете нам: дату весілля, кількість запрошених, побажання щодо бенкету та те, що Вам особливо подобається і чого Ви не хочете на своєму весіллі. Ми покажемо Вам наші ідеї щодо організації весілля, щоб побачити, що Вам до вподоби, а що ні.

 1. Пропозиція.

Після нашої першої зустрічі ми вишлемо Вам на пошту нашу презентацію-ідею бачення Вашого весілля. Якщо Ви відчуєте, що ми правильно Вас зрозуміли і вловили Ваші побажання та смаки і рухаємося у правильному напрямку щодо ідеї Вашого весілля, тоді ми зустрічаємося вдруге.

 1. Підписання договору.

На другій зустрічі ми з Вами підписуємо договір про співпрацю. Ви вносите передоплату у розмірі 2500 грн. за наші послуги. З цього дня Ви маєте особистого організатора Вашого весілля, який буде працювати з Вами аж до закінчення дії останньої послуги (отримання весільних фото та відео).

 1. Детальна розробка концепції Вашого весілля.

З дня підписання договору Ви стаєте нашими нареченими і ми беремо на себе відповідальність організувати Ваш найкращий День! Поки Ви щасливі вертаєтеся додому, наша компанія починає детальну розробку концепції Вашого весілля.

Пам’ятайте одне: весілля не має якихось правил!!! На весіллі не може бути: так треба чи так не може бути… Весілля – це ВАШ день!!! Це те, про що мрієте ВИ! Це те, чого хочете ВИ! Це ВАШІ фантазії, ВАШІ мрії!!! А ми допоможемо, щоб ці мрії стали реальністю!!!

 

 1. Вибір бенкетного залу

Ми запропонуємо Вам декілька ресторанів чи площадок, виходячи з Ваших побажань. Розповідаємо коротко переваги чи недоліки тих закладів. Ви вибираєте. Ми їздимо з Вами у ці місця дивитися.

 1. Зустріч з декоратором та флористом

Флорист та декоратор прийдуть на зустріч вже зі своїми ідеями та побажаннями для Вашого весілля. На цій зустрічі ми з Вами продумаємо різні ідеї, вирішення в кольорі, виберемо якісь елементи, аксесуари (такі як брошки на серветках, бантики на кріслах та ін..), визначимо декор та флористику виїзної церемонії,

 1. Презентація та кошторис

Після цієї зустрічі Ви отримаєте презентацію та кошторис по декору та флористиці Вашого весілля.

 1. Поліграфія

Наступним етапом підготовки до Вашого весілля є розробка поліграфії: запрошення, картки розсадки гостей, план розсадки, картки подяки, книга побажань. Усе це повинно бути продовженням концепції Вашого весілля.

 1. Вибір стилю наречених

Зустріч зі стилістами, які допоможуть Вам у виборі сукні та костюму. Пробні зачіска та макіяж.

 1.  Зустріч з ведучим.

Пропонуємо Вам на вибір декількох кращих ведучих. Ви вибираєте, з ким хочете зустрітися. Ми організовуємо зустріч. Як правильно вибрати ведучого читайте тут.

 1. Вибір музичного супроводу Вашого весілля.

Ми пропонуємо Вам перелік кращих варіантів музичного супроводу Вашого весілля. Ви обираєте тих, що Вам сподобалися і ми їдемо їх слухати наживо.

 1. Вибір фотографів та відео операторів.

Ми працюємо лише з перевіреними часом та досвідом фотографами та відео операторами, тому запропонуємо Вам лише найкращих. Щоб у цьому переконатися, Ви зустрінетеся з ними та побачите їхні роботи.

 1. Вибір весільного кортежу.

Ми Вам пропонуємо, а Ви вибираєте весільний кортеж той, який Вам до вподоби!

 1. Вибір шоу-програми та інших важливих послуг на весіллі.

Ми пропонуємо Вам на вибір шоу-програму та інші послуги на Ваше весілля. А Ви вибираєте те, що Вам до вподоби.

 1. Висилаємо остаточний кошторис весілля.

Тепер ми висилаємо Вам остаточний кошторис весілля, затверджуємо його, ви вносите 50% передоплати.

Тепер Ви можете відпочивати, а ми – наполегливо працювати!

 1. Репетиція виїзної церемонії.

На перший погляд це простий ритуал. Але простий він насправді для тих, хто зробив репетицію і де кожен знає, що йому говорити, коли і звідки виходити, де стояти і т.д.

 1. День весілля.

Ви прокидаєтеся зранку і розумієте, що цей день Ваш! Ви спокійні, що все пройде так, як Ви спланували! Адже Ви знаєте, що поки Ви спали, команда організаторів, флористів, декораторів, монтажників та інших працівників ретельно працювали, щоб встигнути зробити все згідно задуманого сценарію.

Далі читайте: День весілля