Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Яка різниця між весільним організатором та весільним координатором?

 

З кожним днем все частіше у багатьох весільних журналах, на форумах можна зустріти такі поняття, як весільний організатор та координатор. З кожним роком все більше агенцій пропонують такі послуги. Але яка ж різниця між весільним організатором та розпорядником весілля? Чим вони займаються? І чи взагалі потрібні?

Багато-хто не бачить різниці між весільним координатором та організатором. Хоча, насправді, це зовсім різні поняття. Адже весільний координатор не організовує весілля!

Основною роботою весільного координатора –  контроль усього процесу Вашого весілля. Ця людина відповідає за те, щоб такий важливий День у Вашому житті був ідеальним та наповнений лише приємними емоціями. Якщо Ви вирішили самостійно організовувати своє весілля, то без розпорядника на весіллі  Вам просто не обійтися.

Тільки уявіть собі: Ви довго та клопітливо готувалися до свого весілля, обрали кращого фотографа, класного ведучого, флорист створить букет з Ваших улюблених квітів, а гості насолоджуватимуться музикою кращих музикантів… Одним словом, - Ваше весілля має бути просто фантастично чарівним! Але хто ж буде контролювати все на Вашому весіллі? Хто буде розподіляти обов’язки та контролювати їх виконання? Хто буде відповідати за те, щоб Ваше весілля пройшло фантастично, як Ви собі спланували? Повірте, у цей хвилюючий ден Ви не зможете самі цього всього контролювати. Для Ваших батьків цей день не менш важливий і хвилюючий. Тому вони не зможуть правильно оцінити ситуацію.

Якщо Ви хочете, щоб все пройшло ідеально, без переживань і нервів, Вам просто необхідний розпорядник на весіллі!

Напередодні весілля, координатор складе для Вас таймінг-план (розпорядок весільного дня), подзвонить усім службам, які задіяні на весіллі, уточнить час їхнього прибуття, їхню готовність, упевниться, що будуть виконані усі домовленості, уточнить їхні обов’язки. Ы Вам не доведеться напередодні весілля сидіти біля телефону і вирішувати усі організаційні питання. За Вас це зробить координатор.

Що входить в обов’язки весільного координатора, читайте тут.

Весільний координатор - це, в першу чергу, Ваша моральна підтримка на весіллі, Ваш друг і помічник. При виникненні будь-якої непередбаченої ситуації, весільний розпорядник знайде з неї вихід, і Вам не потрібно буде відволікатися на усунення будь-яких непланових несподіванок і неприємних моментів. Це людина, яка зробить все, щоб в такий прекрасний і дуже важливий день все пройшло ідеально!

підготовка до весілля