Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Яких аніматорів замовляти?
 

Сьогодні на ринку організації свят велика пропозиція різноманітних аніматорів. Одні пропонують послуги за 199 грн, інші –800 грн за годину роботи. Як визначитися, кого замовляти? Можливо, дехто вважає, що немає змісту переплачувати і замовляє аніматорів за 199 грн. А потім скаржаться, що костюми ніякі, сценарій відсутній, дітям не цікаво, немає музичного супроводу, бульбашок….і цей перелік можна продовжувати…

Всі Ви знаєте, що Ланос та Мерседес – машини різного класу. Але якщо Вам скажуть: «Для чого Вам переплачувати такі гроші за мерседес, якщо ланос – подібний на нього здалека, коштує в багато разів дешевше». Що Ви подумаєте про таку пораду? А про ту людину, яка це говорить і насправді не бачить різниці між ланосом та мерседесом? Чи це змінить Вашу думку купувати ланос замість мерседеса? Думаю, це наглядний приклад, який показує, що якість, клас та ціна мають місце на ринку. Питання в тому, що обираєте Ви?!

То ж як вибрати хороших аніматорів? Тих, які сподобаються Вашим дітям, гостям та Вам?

Це не обов’язково мають бути дуже дорогі аніматори: головне співвідношення: ціна-якість.

Вибираючи аніматорів, подивіться, який досвід роботи вони мають, якість та оформлення їхнього сайту, відгуки клієнтів, також добре вибирати аніматорів з рекомендацій знайомих, які вже бачили їх в роботі. Зібравши ці дані, Ви зможете зробити правильний вибір!

Запам’ятайте, інколи зекономивши 100 гривень, Ви програєте на якості отриманого свята!

Бажаємо Вам отримати свято Вашої мрії, таким, яке сподобається Вам, Вашим дітям та гостям!!! Про яке Ви будете згадувати з приємністю і з радістю розповідати про нього друзям!

Про анімаційні програми Івент-агенції "Міністерство свята" читайте тут.

Наші ціни.