Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Запрошення. Весільна поліграфія

Весілля складається з безлічі деталей та дрібниць. Поліграфія є гарним доповненням заданого стилю Вашого торжества та розробляється у відповідності до концепції весілля.

У весільну поліграфію входить:

1. Запрошення.

2. Бенкетна карточка – карточка з іменем гостя, яка ставиться на тарілку.

3. Номер стола – використовується для зручності гостей. При вході кожному гостю повідомляють номер його стола, який вказаний на схемі розсадки.

4. Схема розсадки.

5. Програма вечора – (кладуть на тарілку або біля неї) вказується програма вечора.

6. Меню – вказуються блюда на вибір та напої.

                             

7. Бонбоньєрки (фр. Bonbon) - витончена коробка для цукерок.

8. Гостьова книга – місце, де гості можуть щось написати, побажати молодим щастя, згадати цікаві випадки з дитинства, написати смішні або розумні афоризми.

Уся поліграфія повинна перекликатися між собою, бути витриманою в одному стилі та в заданих кольорах, повністю відповідати тематиці свята.

Для Вас атмосфера свята створюється набагато раніше, ніж настане День Вашого весілля. У Вас з’являється  весільний настрій ще тоді, коли Ви вибираєте плаття, місце для проведення та все інше, що стосується Вашого весілля. Для Ваших гостей запрошення – це перша звістка про те, що чекає всіх у цей святковий День. Запрошення задає тон, повідомляє про наявність чи відсутність дре-коду та інших побажань. Окрім цього запрошення – це знак поваги до кожного гостя.

Існує два способи вибору запрошень: вибрати один із вже існуючих варіантів або розробляти індивідуальні запрошення.

     Запрошення може бути дуже різним: персоналізованою відкриткою з особливим дизайном, відео-запрошення, тематичний подарунок з прикріпленою карткою, на якій буде вказано коли і де відбудеться весілля.

У будь-якому випадку підходьте до вибору запрошення з усією серйозністю. Адже це візитна карточка Вашого весілля.

Запрошення – це можливість проявити фантазію, творчість і креативність та зробити перше знайомство гостей з настроєм Вашого майбутнього весілля цікавим та неповторним.

Зверніться до івент-менеджерів компанії «Міністерство свята»! Вони запропонують Вам безліч цікавих варіантів та допоможуть у втіленні Ваших задумів! Ми не любимо повторюватися і завжди раді запропонувати нашим клієнтам щось незвичне та стильне.