(068) 055-77-96
Міністерство Свята Організація урочистих подій
Міністерство Свят Міністерство Свят Міністерство Свят Міністерство Свят
Міністерство Свят Міністерство Свят Міністерство Свят Міністерство Свят
Міністерство Свят Міністерство Свят

Організація дня народження

Дні народження - річ дуже корисна.
 Як стверджує статистика,
Чим більше їх у людини,
тим довше вона живе.
 

Вгадайте, який день у році найособливіший, найпрекрасніший, найяскравіший і найбільш хвилюючий? Новий Рік? Ні, це швидше ніч, ніж день. День матері? Звичайно, свято матері відзначають усі, але ...

Цей День - ЦЕ ВАШ ВЛАСНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! Ви вгадали? Прекрасно! Це означає, що Ви вже відзначали цей день так, що не відмовитеся повторити.

Щоб відчути смак справжнього свята, зверніться до компанії «Міністерство свята»!  Головне, про що слід пам'ятати - цей день належить Вам цілком і повністю, від перших променів сонця насвітанку і до останньої зіроньки, згасаючої на оксамиті нічного неба. Ми розробимо для Вас індивідуальний сценарій свята, в якому будуть враховані всі Ваші побажання та фантазії.

Хочете провести свято в затишному кафе, розкішній бенкетній залі або на лоні природи? Ми підберемо найкраще місце. Мрієте прийняти гостей в царських апартаментах, африканській савані, чарівній казці, на іншій планеті? Ми оформимо зал так, що всі ахнуть. Бажаєте танцювати тільки під улюблену музику - ми складемо плейлист з тих мелодій, що близькі Вашому серцю. Любите сміх і веселощі - ми проведемо масу захоплюючих і смішних конкурсів. Обожнюєте сюрпризи і несподівані візити - привітати Вас прийдуть ростові ляльки, аніматори, музиканти і танцюристи, ілюзіоністи і вогненні факіри.

Подаруйте собі свято - зверніться в компанію «Міністерство свята» і замовте організацію дня народження. А ми зробимо все, щоб воно запам’яталося Вам надовго!

Організовуємо свята у Львові та Львівській області.

Дивіться та читайте про нас також тут:

Аніматори Львів

Аніматори у Львові

Аніматори на дитяче свято на виїзд

 

КОНТАКТИ
Адреса:
Львів, пр. Чорновола


Тел. (068) 055 77 96

Тел. (093) 827 48 03

Пн.-пт 10.00 – 22.00 год
Сб-нд. – за домовленістю