Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

 Студія декору днів народжень
 

Для створення атмосфери і стилю свята необхідним є декор, тобто святкове оформлення місця проведення дійств.

Наші послуги та ціни:

Ми будемо раді оформити Ваше свято і подбаємо про такі питання:

- створення ідеї та концепції свята;

- оформлення святкових зон;

- оформлення солодкого столу;

- оформлення фотозони та забезпечення аксесуарами для фотосесії;

- оформлення свята на природі;

- розробка дизайну і святкової поліграфії;

- розробка та оригінальна упаковка подарунків

та інше...

Ми любимо красу, тому продумуємо кожну деталь в оформленні свята!!!

Скачати для оформлення дитячого свята

Декорування можуть бути різними:

аеродизайн (оформлення кульками);

паперовий декор

та тканинний.

Використання повітряних кульок для декорування рїзних заходів є доброю традицією в багатьох частинах світу. Ними можна прикрасити будь-яке приміщення від садової доріжки до стадіону, від дитячої кімнати до бенкетної зали . З дитинства саме повітряні кульки асоціюються з веселощами і забавами, яких так довго чекають як діти так і дорослі, і від яких залишають яскраві незабутні спогади.

З кульок легко зробити різноманітні фігури, арки, гірлянди. Ними можна прикрасити стіни, створивши особливий дизайн всього приміщення. Їх можна заповнити гелієм і розмістити на різній височині, формуючи потрібний тон і настрій події. Святкове декорування кулькам - це чудовий варіант для створення святкової атмосфери свята.

Не менш оригінальний спосіб оформлення місця проведення святкової події є декорування квітами. Тут на допомогу приходять флористи. Це люди, які створюють флористичні роботи (букети, композиції, панно, колажі) з різноманітних природних матеріалів (квітів, плодів, гілок, трав, ягід і т.д.), які можуть бути живими, сухими або консервованими. Композиція з квітів - це завжди складна творча робота флориста. В композиції потрібно передати якусь ідею або тему, відтворити подію. Одночасно потрібно зібрати і скласти квіти в композицію в такий спосіб, в який у природі вони практично ніколи не ростуть по сусідству один з одним. Лише тоді така композиція може стати самостійною окрасою свята. Декорування квітами по-справжньому зачарує погляд кожного присутнього і викличе щире захоплення.

Тканинний декор

 — допоможе змінити до невпізнання будь-яке приміщення. Підкреслити елементи розкішного інтер'єру або приховати елементи, які не вписуються в загальний стиль свята. Різномаїття матеріалу по кольору і фактурі допоможуть створити приміщення будь-якої епохи і будь-якого стилю. Святковий стіл - це ще одна велика тема прикрашання інтур'єрів на дитячі свята. Особливу увагу слід наділити текстурі скатертини. Вона повинна бути святковою, різнокольоровою. Посуд теж має дуже велике значення. По-перше він не повинен розбиватись, по-друге відрізнятись від повсякденних тарілок і горнят. І нарешті, частування — кожна страва має бути апетитною, з точки зору дітей, і святковою.

Зробити дитяче свято по-справжньому вишуканим допоможуть святкові аксесуари:

святкові ковпачки

плакати з фотографіями іменинника

прапорці

запрошення на дитяче свято

солоденькі подарунки

баннери
candy bar

об'ємні букви

таблички

вказівники

Об'ємні букви

Неповторною рудзинкою на дитячому святі стануть об”ємні букви. З них можна скласти ім'я іменинника, кількість років, а також такі зворушливі слова як “family”, ”baby”, ”love” і інші.

Банери на день народження

Банери на дитячому святі допоможуть стилістично доповнити свято певного стилю, а також можуть багато розповісти про Вашого малюка запрошеним гостям. Також такі банери дуже добре використовувати під час фотосесій іменинника з гостями.

Сьогодні майже на кожному святі можна зустріти такий елемент декору як  фотозона.

Перше про що не можна забувати при плануванні фотозони - правила пропорційності. Вона має бути не нижче середньої висоти людського зросту. Якщо не дотриматися даного правила, то Ви ризикуєте отримати «обрізані» фотографії гостей високого зросту, а це буде виглядати досить неестетично і може залишити неприємний спогад на загальне враження від свята.
Не буде зайвим поставити перед банером об'ємні предмети інтер'єру: меблі, 3D літери, вази або стійки з квітами. Просто підберіть саме те, що підходить Вашій тематиці і фотографії заграють іншими фарбами.
Ще є такі важливі чинники як світло, колір і локація, де буде знаходитися фотозона.
Якщо Ви вже визначилися, який саме фон буде у Ваших фотографій, не буде зайвим обговорити з фотографом, куди поставити його лицевою стороною. Якщо фотосесія буде відбуватися на вулиці, необхідно відстежити, щоб світло падало правильно.
В оформленні фону найкраще використовувати нейтральні кольори.
І найголовніше - фотозона повинна збігатися з тематикою свята, щоб все виглядало гармонійно!