(068) 055-77-96
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Халк

Халк - персонаж із дитячого коміксу, фільму та мультсеріалу. Він став одним із найулюбленіших героїв діток від 4 до 12 років. За легендою, в одній з лабораторій простий учений стає мимовільним учасником експерименту. Тож тепер, коли він гнівається, то перетворюється на величезного зеленого монстра. Лише любов і дружба можуть зупинити  руйнування.  Він вчиться керувати своїми почуттями, емоціями думками. Діти переживають за Халка і хочуть допомогти йому подолати труднощі.

День народження дитини з аніматором Халком запам'ятається всім гостям як неймовірно чудова подія. Страшний і жахливий дитячий аніматор Халк не такий вже і страшний! Просто він трохи розлютився, але ваші діти зможуть знайти до нього підхід і свято пройде просто чудово! Халк розповість дітям, як поводитися в суспільстві. Пояснить, чому потрібно вміти керувати своїми емоціями і стримувати свій негатив. 

Незважаючи на серйозність персонажа свято для дітей пройде дуже весело і захоплююче! Безліч програм на дитячий День народження дозволять провести свято з аніматором у дитячому садку та в школі, в кафе та ресторані та, що не мало важливо, прямо у вас вдома! Хоч для Халка потрібно багато місця, але наш веселий аніматор Халк зуміє організувати дитяче свято так, що навіть найменше приміщення перетвориться на місце веселощів та радості! 

Замовити аніматора у Львові за телефоном:

 

(068) 055-77-96 Анна

Дзвоніть, ми радо відповімо на усі Ваші запитання!!!

Дивіться та читайте про нас також тут:

Аніматори Львів

Аніматори у Львові

Аніматори на дитяче свято на виїзд

 

 

КОНТАКТИ
Адреса:
Львів, пр. Чорновола


Тел. (068) 055 77 96

Тел. (093) 827 48 03

Пн.-пт 10.00 – 22.00 год
Сб-нд. – за домовленістю