(068) 055-77-96
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Клоуни-бешкетники на Ваше свято

Головні герої: Цукерка та Іриска

Клоуни! Як же без них?! Що ви згадуєте, коли чуєте слово "цирк"? Веселі жарти, яскраве шоу, сміх і радість? Ось тому будь-яке дитяче свято клоуни можуть перетворити на дивовижне і захоплююче дійство, яке не залишить байдужим ні дітей. ні їх батьків.

У Вашої дитини скоро день народження, вона уже запросила півкласу, а ви не знаєте, що робити з цією ватагою маленьких бешкетників? Відповідь проста - запросити на свято клоунів!

Наші програми і сценарії дня народження або будь-якого іншого свята підбираються залежно від віку та кількості маленьких гостей і адаптовані для дітей різного віку, а для підлітків наші аніматори проведуть майже дорослий захід з конкурсами, іграми та дискотекою.  Час проведення - від 1 до 4 годин.

Наші артисти із задоволенням проведуть день народження, випускний у дитячому садку або початковій школі, день іменинника, візьмуть участь у відкритті магазину, у презентації, організують експрес-привітання або розіграш! Клоунів можна запросити додому, в кафе чи ресторан, покликати в дитячий садок або школу. У теплу пору року - на природу, в парк, сквер, на дачу, а ще наші аніматори зможуть провести свято у дворі Вашого будинку! Але в будь-якому випадку, якщо ви вирішите замовити клоунів на дитяче свято, нудьгувати не доведеться нікому!

Головні герої - два прикольних клоуна Цукерка та Іриска, які постійно сперечаються, але у святковий день хочуть подарувати іменинникові і його гостям багато щасливих і веселих моментів, розваг та конкурсів.

 

Аніматори на виїзд у Львові та Львівській області

(068) 055-77-96 Анна

Дзвоніть, ми радо відповімо на усі Ваші запитання!!!

Дивіться та читайте про нас також тут:

Аніматори Львів

Аніматори у Львові

Аніматори на дитяче свято на виїзд

 

 

КОНТАКТИ
Адреса:
Львів, пр. Чорновола


Тел. (068) 055 77 96

Тел. (093) 827 48 03

Пн.-пт 10.00 – 22.00 год
Сб-нд. – за домовленістю