Організація дня народження
+38(096) 237 76 94
Міністерство Свята Організація урочистих подій

Весілля "під ключ"

 «Під ключ». Думаю, усім відомий цей вислів і кожен знає, що він означає. А що ж означає весілля «під ключ»? Якщо Ви вирішили одружитися, то, скоріш за все, вже думаєте про весілля. Яким воно має бути? У якому стилі? Якого кольору? Де воно повинно відбутися? Кого запросити? Яке плаття одягти? Якого ведучого та яких музикантів обрати? Та ще десятки запитань…А ще щоб не забути чогось… А хто ж буде на весіллі слідкувати, щоб усе йшло за продуманим сценарієм та без різних неприємних сюрпризів?

 

Івент-агенція – це компанія, яка знає досконало увесь ринок послуг у весільній сфері та, поспілкувавшись із Вами, допоможе створити весілля Вашої мрії!!!

Ви можете прийти в агенцію, знаючи лише дату весілля та приблизну кількість гостей, а організатор допоможе Вам у виборі стилю, кольору, ресторану Вашого весілля. Та організує його «під ключ».

Ваш менеджер працюватиме з Вами від підписання угоди і до моменту, коли фотограф віддасть фотографії…. Тобто до остаточного виконання усіх послух.

Процес підготовки до весілля буде Вам в радість та задоволення! Ви не будете хвилюватися, що щось могли забути чи не врахувати. Адже надійний організатор Вашого весілля все знає і пам’ятає, та нагадує Вам, що і коли потрібно зробити.      

Кожне весілля івент-агенції «Міністерство свята» - це особлива та не подібна на інші подія, до якої творчо та скрупульозно ставиться наша велика команда (більше про нас).

З досвіду знаємо, що яскраві та прекрасні весілля проходять лише, якщо це  добре продуманий, спланований, організований та контрольований проект, у якому задіяні певна кількість служб, кожна з яких досконало виконує поставлені перед ними задачі. Саме тут і закладений основний принцип організації весілля "під ключ".

Якщо Ви хочете отримати максимум задоволення від процесу підготовки до весілля, а під час весілля отримувати насолоду від одного з найкращих днів у Вашому житті, то організація весілля "під ключ" це саме те, що Вам потрібно!!!

Ми розробили для Вас, Дорогі Наречені, нові сценарії весіль, підготували багато цікавих ідей, що відповідають новим тенденціям весільної індустрії.

Найвища якість при розумних цінах – наш девіз. Та ми завжди намагаємося дати Вам більше, ніж Ви очікуєте від нас!

 

Чому Ви маєте обрати нас?

 

Ми цінуємо своїх клієнтів та дбаємо про своє ім’я та репутацію!!! Впевнені, що звернувшись до нас, Ви будете задоволені!!!